Windows 8.1 зміни і поліпшення в додатку Параметри ПК

Ті, кому Windows 8 не подобається тільки через інтерфейсу Modern, навряд чи змінять свою думку про операційну систему після оновлення до версії 8.1. Решті ж користувачам оновлення має припасти до душі. Багато хто вже називає Windows 8.1 тією версією ОС, яка повинна вийти на перше місце, і не тільки тому, що вона повертає кнопку "Пуск". Одне з поширених невдоволень щодо Windows 8, полягає в досить скромному з точки зору можливостей додатку для настройки комп'ютера - якщо ви запустите його з надією побачити щось на зразок панелі управління з практично усіма параметрами комп'ютера, ви обов'язково розчаруєтеся. У Windows 8.1, однак, це додаток майже таке ж повноцінне, як і панель управління.

Перш ніж ми приступимо до обговорення кожного розділу в додатку "Параметри ПК", давайте спочатку поглянемо на нові можливості, які отримало сам додаток. Якщо ви запустите додаток в Windows 8, то відразу ж потрапите в розділ "Персоналізація". У Windows 8.1 для цієї програми має власний головним екраном, який називається «Основні параметри". На ньому відображаються параметри, до яких користувач звертається найчастіше. Як і в більшості інших вбудованих додатків, в додаток "Параметри ПК" була додана пошукова кнопка. На цьому, мабуть все, і далі мова піде про всіх розділах оновленого додатка.

Комп'ютер і пристрої

Більшість налаштувань з цього розділу раніше перебували в меню "Персоналізація", але є тут і деякі елементи, які були перенесені сюди з розділу "Пристрої". Вкладка "Персоналізація" була видалена з програми, і їй знайшлося більш помітне місце в панелі Charms.

Додаток "Параметри ПК" в Windows 8 дозволяє тільки видаляти підключені пристрої з системи, але Windows 8.1 пропонує більше можливостей - наприклад, ви можете змінити швидкість прокрутки миші або повозитися з різними настройками клавіатури.

Облікові записи

Розділ "Користувачі" був перейменований в "Облікові записи". Ніяких серйозних змін в ньому немає, проте настройки організовані в окремі підрозділи - так набагато зручніше.

SkyDrive

Windows 8.1 має належної інтеграцією з SkyDrive, яка дозволяє синхронізувати файли і настройки між кількома пристроями з Windows 8 і навіть з Windows Phone.

Пошук і програми

На додаток до SkyDrive, оновлення забезпечує глибоку інтеграцію з Bing. З додатку "Параметри ПК" ви можете вибрати пошуковий фільтр, налаштувати повідомлення, а також вибрати зі стандартними програмами для відкриття певних типів файлів.

Конфіденційність

Розділу "Конфіденційність" в Windows 8 катастрофічно не вистачає опцій. Оновлення вирішує цю проблему досить ефективно. Тепер можна дозволити або заборонити використання інформації про місцезнаходження окремо взятими додатками. Крім цього, ви можете дозволити / заборонити конкретним додатків використання камери, мікрофона та інших периферійних пристроїв, підключених до всієї системи.

Мережа

Меню "Параметри ПК" в Windows 8 включає в себе безліч мережевих налаштувань. Крім управління з'єднаннями, ви можете додати VPN-з'єднання, налаштувати проксі-сервер або різні радіо пристроїв, і все це в одному місці.

Час і мова

У цьому розділі можна змінити формат дати і часу, а також вказати часовий пояс.

Спеціальні можливості

Назва цього розділу не змінилося, чого не можна сказати про його вмісті. Тут ви можете включити і налаштувати екранну клавіатуру, лупу та інше. Більш того, параметри дозволяють збільшити колір тексту, налаштувати курсор миші і т.д.

Оновлення та відновлення

Пошук і установка оновлень, відновлення комп'ютера без видалення даних, а також видалення всіх даних і перевстановлення Windows - все це тепер здійснюється в цьому розділі.

На цьому все!

Відмінного Вам дня!