ZTE випустить смартфон з Windows Phone після угоди Nokia-Microsoft

Після новини про те, що Microsoft купує мобільний бізнес Nokia, інші виробники смартфонів з Windows Phone, схоже, відсторонилися від платформи. Це цілком логічно, оскільки абсолютно не ясно, що станеться далі і чи є сенс робити ще одну спробу в цій області.

Китайці з ZTE, однак, вважають, що мобільну операційну систему від Microsoft потрібно дати ще один шанс, і офіційно оголосили, що після того, як угода між Nokia і Microsoft буде остаточно закрита, вони випустять нову модель на базі WP.

ZTE мають побіжний досвід роботи з Windows Phone. У минулому вони випустили одну модель з Windows Phone 7, а моделі з актуальною версією платформи поки що відсутні в каталозі компанії, але в початку 2014 р китайці планують повернутися до WP.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Рішення було прийнято після зустрічі з представниками Microsoft, які запевнили ZTE, що вони отримають всю необхідну підтримку, якщо присвятять себе створенню нової моделі з Windows Phone.

Нагадаю, що ZTE є одним з провідних виробників смартфонів у світі. Каталог компанії складається з багатого розмаїття платформ, починаючи з Android. Ця компанія також є і одним з перших, хто підтримав Firefox OS від Mozilla.

Тим часом, угода між Nokia і Microsoft була схвалена акціонерами фінської компанії і, як очікується, вона буде закрита в першому кварталі 2014 р.

Джерело: Phone Arena

Відмінного Вам дня!