Windows 8.1 build 9369 - файловий менеджер з інтегрованим доступом до SkyDrive та інші зміни

На різних популярних сайтах для обміну файлами днями з'явилася ще одна збірка Windows 8.1, яка дозволила дізнатися кілька інших нововведень, які принесе наступне оновлення операційної системи. Windows Blue build 9369 більш стабільна, включає в себе кілька твиков, але в цілому змін (принаймні, помітних) не так багато.

У минулому Microsoft говорила, що майбутня версія Windows буде займати менше дискового простору. Встановивши збірку 9369 я виявив, що вона займає на диску на 4 Гб менше, ніж збірка 9364. Різниця невелика, але користувачі твердотільних накопичувачів оцінять.

Windows Blue використовує файлову систему NTFS, проте в новому оновленні є підтримка ReFS. Для тих, хто не в курсі, Microsoft працює над новою відмовостійкої файлової системою. Вона була введена ще в 2012 році і ходили чутки, що Windows 8 буде працювати під ReFS, але в Microsoft вирішили почекати. Однак нова файлова система вже присутній в Windows Server 2012.

На відміну від попередньої витоку, збірка 9369 додає більше удосконалень для роботи з інтерфейсом Metro. Наприклад, в нижньому лівому нижньому кутку екрану з'явилася кнопка для доступу до всіх програм. Також з'явилися нові фільтри, що дозволяють користувачам переглядати додатки за датою установки і по найбільш часто використовуваних.

Вам може бути цікаво: У Майкрософт платне оновлення Windows 7, а користувачі пишуть петиції: війна почалася!

Ми вже чули, що Microsoft працює на файловим менеджером з інтерфейсом Metro, і в збірці 9369 він уже є. Цікаво, але для файлового менеджера використовується логотип SkyDrive. Швидше за все, софтверний гігант розробляє один додаток для доступу до локальних файлів і файлів на SkyDrive.

Як бачимо, дана збірка не може похвалитися довгим списком помітних змін, однак потрібно зазначити, що в параметрах ПК є розділи, які поки неактивні, так що в майбутніх збірках ми обов'язково побачимо нові опції. У збірці 9369 ви не знайдете кнопку "Пуск" і можливість завантаження на робочий "стіл, тим не менш, компанія продовжує покращувати Windows 8.1 і не виключено, що все це нам належить побачити в публічній версії, яка, як очікується, буде випущена на конференції для розробників в кінці червня.

Відмінного Вам дня!