Windows 8.1 готова для виробників

Відомий інсайдер Пол Турротт оголосив в своєму Twitter, що Windows 8.1 досягла статусу "Ready to manufacture" "(RTM). Це означає, що операційна система готова для дистрибуції та інсталяції на комп'ютери від різних виробників. Для кінцевих споживачів вона буде випущена 18 жовтня. фінальна збірка, до речі, отримала номер 9600.16384.130821-1623.

Згідно з внутрішніми електронних листів Microsoft відносного цієї події, якісні показники нової Windows нарівні з Windows 7. Іншими словами, Windows 8.1 досить стабільна. З іншого боку, не ясно, чи є у фінальній версії будь-які нові помітні зміни. Хоча, ми зможемо це з'ясувати в самий найближчий час і, можливо, навіть на цьому тижні, так як Windows 8.1 RTM обов'язково буде "злита" в мережу. Інше актуальне питання - чи буде ця збірка випущена для передплатників мереж MSDN і TechNet, як це було з усіма попередніми версіями Windows? Є слух, що Microsoft відмовиться від цієї традиції.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

Що стосується Windows RT 8.1, схоже, крім другого покоління планшета Surface від Microsoft, Nokia є єдиним виробником, який збирається випустити пристрій з цієї крайньої непопулярною версією Windows.

Публічна заява про завершення роботи над Windows 8.1, як повідомляється, буде зроблено на цьому тижні.

Джерело: CNET

Відмінного Вам дня!