Windows 8.1 може отримати безкоштовну версію

Згідно ZDNet, Microsoft працює над безкоштовною версією Windows 8.1, яка тісно інтегрована з Bing. За даними сайту, вона буде називатися "Windows 8.1 with Bing" і буде доступна в якості безкоштовного оновлення для користувачів Windows 7 (Якщо це правда, то Microsoft повинна розглянути питання про включення в цей список ще й користувачів Windows XP і Vista), а також для виробників ПК.

Поки не ясно, як Bing буде ще глибше вбудований в Windows, але мета компанії з Редмонда полягає в наданні виробникам шансу для випуску ще більш дешевих ноутбуків і планшетів, мінімізувавши витрати на ліцензування. Деякі аналітики також говорять, що компанія Microsoft стурбована зростаючою популярністю Chrome OS, що головним чином відбувається через неймовірно низьку ціну на так звані "хромбукі".

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Інші джерела стверджують, що Windows 8.1 with Bing НЕ буде безкоштовною, але буде коштувати всього кілька доларів.

Тим часом, Пол Турротт, відомий джерело новин, пов'язаних з Microsoft, повідомив, що для передплатників MSDN Windows 8.1 Spring Update 1 буде випущена 2 квітня, а для всіх інших нова версія ОС стане доступна 8 квітня.

Джерело: ZDNet, Пол Турротт

Відмінного Вам дня!