Windows 8.1 нові функції в Internet Explorer 11

Microsoft продовжує удосконалювати свою веб-браузер. У Windows 8.1, як ви, можливо, вже знаєте, софтверний гігант впровадив Internet Explorer 11 - нова версія браузера, яка не тільки помітно швидше свого попередника, але і краще оптимізована для сенсорних екранів. Компанії вдалося ще більше скоротити час завантаження сторінок. Більш того, браузер став більш чуйним і енергоефективним. Також Microsoft переробила інструменти для розробників. Найсуттєвіші зміни, однак, торкнулися Modern-версії браузера. Ось про них-то ми сьогодні і поговоримо.

Виберіть в Internet Explorer 11

В Internet Explorer 11 для Windows 8.1 / RT ви можете відкрити вкладки, скільки захочете. Але справедливості заради, варто відзначити, що в своїй нещодавній статті Microsoft розповіла, що IE11 підтримує до 100 відкритих вкладок, і дозволяє дуже ефективно управляти всіма ними.

Найголовніше, що ті вкладки, які не використовуються протягом деякого часу, не будуть споживати системні ресурси і заряд акумулятора на вашому пристрої. Google Chrome, наприклад, не звільняє системні ресурси, навіть коли користувач довго не звертається до будь-яких з відкритих вкладок.

Інша корисне нововведення в новій версії IE, полягає в можливості синхронізувати вкладки між усіма вашими пристроями з Windows 8. Для цього, однак, у вас повинна бути включена синхронізація параметрів і, зокрема, опція "Веб-браузер". Всі ці настройки доступні в додатку "Параметри ПК" в розділі SkyDrive. Так що якщо у вас не працює синхронізація вкладок, це перше місце, звідки вам слід почати пошук рішення проблеми.

До речі, зверніть увагу, що вкладки і адресний рядок тепер об'єднані, і розташовані в нижній частині екрана. У десятій версії браузера вкладки знаходяться зверху.

Виклик панелі з вкладками здійснюється клацанням правої кнопки миші, або сполучення клавіш Win + Z на клавіатурі. Користувачам сенсорних пристрій досить просто провести пальцем вгору від нижнього краю. Якщо ви хочете, щоб вкладки і адресна рядок не ховалися з екрану, перейдіть в налаштування браузера (для цього натисніть Win + I і виберете пункт "Параметри") і включіть опцію "Завжди показувати адресний рядок і вкладки".

Прогнозування і пропозиції

У нову версію браузера Microsoft включила метод прогнозування вашого наступного кроку. Наприклад, при натисканні на адресний рядок браузер запропонує самі ви переглядаєте сайти, на які, ви, ймовірно, захочете перейти. Список пропонованих сайтів постійно змінюється. При цьому за основу беруться дані з усіх ваших пристроїв з Windows 8. Це одна з причин, по якій Microsoft так старанно підштовхує користувачів до повноцінного використання SkyDrive.

Інша нова функція називається "Пропозиції". Як випливає з назви, вона пропонує релевантні сайти, рекомендації та пошукові запити при введенні декількох букв в адресний рядок.

Вибране

Internet Explorer 11 для Windows 8.1 / RT включає в себе нове меню "Вибране". Щоб додати будь-яку сторінку в "Вибране", необхідно натиснути на кнопку із зображенням зірочки, яка розташована правіше від адресного рядка; потім треба натиснути на кнопку із зображенням такої ж зірочки, але вже з плюсом, і вибрати папку для збереження сторінки.

сенсорні удосконалення

Остання Modern-версія браузера від Microsoft є точнішою і чуйною в порівнянні зі своїм попередником. Для обробки таких сенсорних жестів, як масштабування, панорамування і "свайп", IE11 використовує графічний процесор.

Захист від стеження

Internet Explorer 11 володіє новою функцією "Захист від стеження" (не плутайте з функцією "Do Not Track", яка також відома як "Чи не відслідковувати"). Це ще один спосіб захисту вашої конфіденційності шляхом блокування веб-контенту від служб, які можуть відстежувати ваші дії.

підвищена безпека

IE11 вміє сканувати виконавчі розширення (наприклад, ActiveX) перед завантаженням сторінки, захищаючи таким чином користувачів від шкідливого коду.

Перегляд завантажень

"Переглянути завантажені файли" - ще одне доповнення, і його назва говорить сама за себе. Функція відображає список всіх завантажених файлів, а також кілька опцій для управління цим списком.

Додаткові можливості

У новій версії браузера існують кілька інших функцій: нова опція для визначення телефонних номерів на сайтах і функція "Flip Ahead" ( "Перегортування вперед"), яка тепер включена за замовчуванням. Крім того, тепер ви можете бік-о-пліч відкрити кілька вікон IE11. Для цього клацніть правою кнопкою миші на вкладці (або на засланні) і виберете опцію "Відкрити вкладку / посилання в новому вікні". І нарешті, тепер ви можете призначити домашню сторінку через Modern-версію IE.

підтримка WebGL

WebGL - це відкритий графічний стандарт для відтворення 3D-графіки в браузері. Тепер Internet Explorer підтримує даний стандарт.

Відео HTML5 без модулів

IE11 без проблем обробляє відео HTML5 з прихованими субтитрами і підтримує потокову передачу. І все це без яких-небудь плагінів.

протокол SPDY

Як ми вже повідомляли, Microsoft підтвердила, що наступна версія IE буде підтримувати SPDY - протокол, створений Google для прискорення швидкості завантаження веб-сайтів до 64%.

Нові засоби розробника

Може бути, це не має великого значення для пересічних користувачів, але веб-розробники оцінять це. Internet Explorer 11 тепер включає в себе нові засоби розробника. Даний інструмент призначений для налагодження і розробки сайтів. Інструмент отримав новий дизайн, і тепер він виконаний в стилі інтерфейсу Modern, але доступний тільки в настільній версії IE11. Серед його функцій: переглядач HTML і CSS (з технологією IntelliSense), консоль, відладчик, мережевий інструмент, аналіз на предмет елементів, що уповільнюють завантаження сайту; JavaScript, інструмент для емуляції різних діагоналей і дозволів екрану, а також інші засоби для тестування сайтів. Для отримання додаткової інформації про засоби розробника, Microsoft опублікувала статтю з докладним описом всіх нових функцій, яку я пропоную вам прочитати.

Ну і на завершення зазначу, що софтверний гігант підтвердив, що у нього є плани випустити Internet Explorer 11 для користувачів Windows 7, але дату релізу компанія оголосить пізніше.

Відмінного Вам дня!