Windows 8.1 немає в Магазині Windows і інші проблеми при оновленні

Хочете оновитися до Windows 8.1, але в Магазині Windows не видно цього оновлення? Чи отримуєте помилки при установці? Або оновлення застряє в якийсь момент під час установки? Хоча Microsoft постаралася передбачити абсолютно все, помилки та інші проблеми завжди неминучі, особливо, коли програмне забезпечення хочуть встановити мільйони користувачів.

Якщо ви використовуєте Windows 8 або Windows RT і у вас виникли проблеми з пошуком поновлення в Магазині Windows, ймовірно, вам потрібно встановити оновлення KB2871389. Щоб дізнатися, чи встановлено у вас це оновлення: перейдіть в "Панель управління", натисніть "Система і безпека", а потім виберете "Центр оновлення Windows". Далі спробуйте знайти це оновлення в журналі оновлень.

Ви також можете відвідати цю сторінку на веб-сайті Microsoft для завантаження оновлення, яке готує систему до успішного оновлення до Windows 8.1 або Windows RT 8.1. (На веб-сторінці ви знайдете необхідні інструкції).

Якщо у вас встановлено оновлення KB2871389, але ви все одно не можете побачити Windows 8.1 в Магазині Windows, спробуйте змусити його показати вам це оновлення. Для цього відкрийте браузер Internet Explorer і натисніть на це посилання: ms-windows-store: WindowsUpgrade (мені допомогло саме це). Зараз сервери Microsoft знаходяться під великим навантаженням, так що якщо ви будете отримувати повідомлення про помилку, просто наберіться терпіння і продовжуйте пробувати.

Якщо завантаження застряє на 20%, 70% або 90%, наприклад, я б порекомендував вам спробувати встановити трохи пізніше, оскільки, знову ж таки, сервери Microsoft під великим навантаженням і така проблема виникає, швидше за все, з цієї причини.

Якщо при спробі оновлення ви отримуєте помилку з кодом 0 × 80070057, 0 × 80070004 0x4000D, то проблема, ймовірно, пов'язана з встановленим у вас антивірусом або іншим програмним забезпеченням безпеки. Спробуйте відключити або видалити свій антивірус, щоб вирішити цю проблему.

Щоб усунути повідомлення про помилку «Не вдалося оновити до Windows 8.1 0xC1900101 - 0 × 20007" після того, як процес установки зупинився на 76%, спробуйте відключити ваш iPhone або інше непотрібне периферійний пристрій від вашого ПК.

Якщо в Магазині Windows відображається повідомлення про те, що ваш комп'ютер не сумісний, відкрийте діалог "Виконати" (Win + R), введіть WSReset.exe і натисніть Enter. Якщо це не вирішить проблему, скачайте і запустіть Microsoft Run Apps Troubleshooter для вирішення цього питання.

І ще кілька порад:

Вимкніть непотрібні периферійні пристрої

Відключіть усі пристрої, які можуть стати причиною проблеми установки Windows 8.1, в тому числі принтери, зовнішні жорсткі диски, USB-пристрої і т.д.

Видаліть сторонні додатки

Видаліть усі програми, які можуть вплинути на процес оновлення. Наприклад, антивіруси, старі програми і програми, які ви використовуєте рідко.

Звільніть додатковий простір на жорсткому диску

Ця пропозиція, а не вимога, але переконайтеся, що у вас є принаймні 10 Гб вільного місця на жорсткому диску.

Служба Windows Update

Переконайтеся, що у вас встановлені всі останні оновлення Windows. Можливо, що відсутність останніх патчів від Microsoft і є причина вашої проблеми при оновленні до Windows 8.1.

Порада: якщо ви почали процес завантаження оновлення в Магазині Windows, але не бачите хід завантаження, відкрийте діалог "Виконати", введіть команду ms-windows-store: installprogress і натисніть Enter.

Знаєте інші способи вирішення проблем? Будь ласка, повідомте нам в коментарях. спасибі!

Відмінного Вам дня!