Windows 8.1 функція Показати більше плиток

Прийнявши до уваги стрімке зростання ринку дисплеїв з високою роздільною здатністю, Microsoft додала в Windows 8.1 підтримку таких екранів. І навіть при тому, що оновлення для операційної системи додає нові розміри для плиток, щоб користувачі могли закріплювати на початковому екрані ще більше додатків, Windows 8.1 отримала ще одну нову функцію, яка називається "Показати більше плиток".

Як ви могли здогадатися, дана функція дозволяє додати додаткові ряди для плиток, проте доступна вона не на всіх дисплеях. Наприклад, на моєму комп'ютері, до якого підключений монітор HP 2311x з роздільною здатністю 1920 × 1080 (1080p), ця функція не доступна, але вона є на 8.1-дюймовому планшеті Acer Iconia W3 з роздільною здатністю 1280 × 800 (720p). Мабуть, операційна система враховує щільність пікселів на дюйм, плюс загальний дозвіл екрана.

Якщо ви хочете перевірити наявність функції на вашому пристрої з Windows 8.1RT, перейдіть на початковий екран, натисніть Win + i і в панелі, праворуч виберете "Плитки". Якщо в меню "Плитки" ви побачите опцію "Показати більше плиток", прийміть мої вітання, оскільки ви зможете збільшити кількість рядів на початковому екрані.

Примітка: кількість доступних рядів з плитками в Windows 8.1 залежить від дозволу екрану, його розміру і орієнтації. В портретному режимі, до речі, рядів буде набагато більше.

Загалом, це відмінне доповнення, особливо з урахуванням того, що в продажу ми бачимо все більше пристроїв з високою роздільною здатністю екрану (планшети, ультрабуки, ноутбуки та настільні комп'ютери).

P.S. На Windows 8 ви також можете змінити кількість рядів на початковому екрані, але за допомогою реєстру.

Відмінного Вам дня!