Windows 9 дозволить відключити Modern UI?

В Інтернеті з'явилася нова інформація про операційну систему Windows 9, вихід якої очікується в 2015 р Повідомляється, що Microsoft розглядає можливість впровадження опції для повного відключення сучасного інтерфейсу Modern UI на користь класичного робочого столу.

Очікується, що Windows 9 Enterprise принесе серйозні зміни як для користувачів сенсорних пристроїв, так і тих, хто використовує тільки миша і клавіатуру. У той же час версія для ARM-процесорів запропонує тільки сучасний інтерфейс, згідно з інформацією, яка на даний момент офіційно не підтверджена.

Вам може бути цікаво: У Майкрософт платне оновлення Windows 7, а користувачі пишуть петиції: війна почалася!

Різні публікації з посиланням на WZOR - група, відома точними відомостями навколо платформи від Microsoft - стверджують, що корпоративне видання Windows 9 включатиме в себе опцію, яка дозволить відключити Metro UI. Крім того, Microsoft може відмовитися від інтеграції хмарної служби OneDrive в Windows 9 Enterprise.

В даний час немає офіційної інформації про такі плани софтверного гіганта, а сайти WZOR були закриті після недавнього інсайдерського скандалу в Microsoft і втручання влади.

Відмінного Вам дня!