Windows 9 Technical Preview буде включати функцію для оновлення до нових збірок допомогою одного кліка

Microsoft готує першу попередню версію Windows 9, яка очікується в кінці вересня. Так звана версія Technical Preview буде доступна всім, хто зацікавлений в тестуванні нових функцій. Однак, на відміну від попередніх релізів, цей реліз буде включати в себе нову угоду, яка користувачі повинні будуть прийняти для установки наступних обов'язкових оновлень.

Але ще цікавіше те, що Microsoft нібито тестує нову функцію, яка дозволить оновлювати збірки за допомогою одного кліка. Це буде дуже зручно, так як всі ми знаємо, що перехід від збирання до збірки вимагає переустановлення.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

Відповідно до змісту публікації на Neowin, можливість поновлення одним клацанням кнопки миші буде відображатися в центрі оновлення Windows (але буде відділена від традиційних оновлень), і користувачам буквально потрібно буде зробити один клацання, щоб оновити Windows Threshold до останнього випуску.

Neowin в той же час відзначає, що ця функція повинна стати частиною попередніх релізів, але до фінальної версії операційної системи вона може не потрапити.

Відмінного Вам дня!