Windows 9 нові чутки про інтеграцію Cortana

Інтеграція голосової служби Cortana в Windows 9 (Threshold), яка дебютувала в Windows Phone 8.1, не є зовсім безпідставної гіпотезою, про що свідчать попередні чутки. Сьогодні Neowin поширив нові подробиці на тему наступної версії операційної системи.

Розробка Cortana, як пише джерело, перейшла в більш зрілу фазу, що характеризується більш стабільною версією, яка забезпечить ефективну інтеграцію у фінальній версії операційної системи. Є й цікава інформація (неофіційна) про те, що являє собою Cortana в Windows 9.

Cortana описується як додаток, взаємодія з якими здійснюється шляхом введення текстових запитів, або за допомогою голосових команд. Додаток працює не в повноекранному режимі, а у вікні, яке займає близько 25% площі дисплея. Графічний стиль і анімація - все це аналогічно такому в версії для Windows Phone.

Зараз Microsoft регулярно розширює функціональність Cortana для Windows Phone (два рази на місяць, якщо бути точним) і саме чудове, що все нові функції паралельно додаються в версію операційної системи для комп'ютерів. Таким чином, до моменту виходу фінальної версії Windows 9 голосова помічниця буде набагато краще, ніж сьогодні.

Вам може бути цікаво: У Майкрософт платне оновлення Windows 7, а користувачі пишуть петиції: війна почалася!

Також джерело скористався новими чутками про Cortana, щоб підвести підсумки розробки Windows 9. На даному етапі нова ОС не є настільки зрілою, щоб бути придатною для дебюту в якості попередньої версії, але більш стабільна, ніж на ранніх стадіях розробки. Тому не виключено, що публічний попередній реліз ми побачимо в кінці цього року. Слід також зазначити, що серед інших змін в Windows 9 буде поява функції віртуальних робочих столів і відмова від панелі Charms Bar в такому вигляді, в якому ми її знаємо зараз.

Відмінного Вам дня!