Windows 9 новий плоский дизайн робочого столу, інтерактивний таскбар і Cortana

Детальна інформація про наступну версію Windows з кодовою назвою Threshold була вкрита завісою таємниці протягом довгого часу, але сьогодні ми можемо отримати більш чітке уявлення про те, що запропонує наступна версія операційної системи.

Як відомо, Threshold є наступним великим релізом Windows, причому не тільки для ПК, але і для смартфонів і планшетів (великих і маленьких). Раніше ми також чули, що з Windows 9 в операційну систему повернеться меню "Пуск" на ПК з клавіатурою і мишкою, а початковий екран тим самим буде відправлений на відпочинок. У той же час на планшетах і пристроях з підтримкою сенсорного введення початковий екран продовжить залишатися елементом за замовчуванням, в той час як невеликі планшети будуть обмежуватися середовищем Modern (Metro) - робочий стіл на них не буде.

У новій публікації на Neowin йдеться і про інші прийдешні зміни, але одночасно підкреслюється, що оскільки Windows 9 знаходиться в стадії альфа, у фінальній версії багато що може бути змінено, або вилучено взагалі.

Відповідно до публікації, наступна версія Windows буде мати новий перероблений інтерфейс. У Windows 8 робочий стіл виглядає майже так само, як в Windows 7. Але в Threshold призначений для користувача інтерфейс отримає оновлення, яке зробить його ще більш плоским.

Вам може бути цікаво: Меми про Windows: над чим сміялися користувачі ОС?

Новий функціонал отримає і панель задач. За даними джерел Neowin, значки в таскбару будуть інтерактивними, що забезпечить ще більше можливостей для взаємодії зі згорнутими додатками. Цю функцію в Microsoft нібито називають glance-and-go.

Раніше ми також чули, що в Windows 9 сучасні програми зможуть працювати в середовищі робочого столу. Нова інформація також свідчить, що працюючи в режимі робочого столу, сучасні програми не матимуть рядка заголовка, як у класичних програм. Однак по наведенню курсора до вершини додатки, буде з'являтися чорна смуга з елементами для закриття і мінімізації вікна - подібне сьогодні є в Windows 8.1 Update.

Також повідомляється, що будуть повернуті гаджети робочого столу, а ще Microsoft нібито тестує якийсь новий інтерактивний фон для робочого столу. Більш того, частиною нових функцій в Windows 9 буде і Cortana - за замовчуванням голосова помічниця буде доступна з панелі завдань.

В черговий раз нагадаємо, що запуск Windows 9 очікується десь у 2015 році, але компанія може випустити попередню версію до кінця цього року.

Відмінного Вам дня!