Windows 9 може залишитися без Charms bar

Навесні наступного року Microsoftдолжна випустити наступну версію Windows. Ми вже знаємо, що вона принесе деякі суттєві зміни, в тому числі нове меню "Пуск" і віконний режим для сучасних додатків. Однак це тільки початок і нова публікація Мері Джо Фолі на ZDNet наводить на думку, що виробник програмного забезпечення збирається видалити Charms bar і це торкнеться як настільні комп'ютери і ноутбуки, так і планшети.

За задумом Microsoft, панель Charmsbarв Windows 8.x покликана забезпечити легкий доступ до ключових можливостей навігації, але на ділі ця функція виявилася малокорисною і досить незручною, зокрема, на традиційних ПК. Таким чином, цілком можливо, що користувачі більше не бачитимуть Charms, починаючи з наступної версії операційної системи. Замість цього деякі параметри Charms будуть перенесені в панель заголовка сучасних додатків.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Це просто ще один крок, з яким Microsoft сподівається зробити Windows 9 привабливішою операційною системою для тих, хто працює з Windows 7, Windows Vista і Windows XP. Недавні чутки також припустили, що Windows 9 включатиме в себе і віртуальні робочі столи - функція, яка вже існує в Linux і Apple OS X і дозволяє створювати кілька робочих столів, кожен з яких може бути зосереджений на певних завданнях.

Наступна Windowsожідается навесні 2015 року, але публічна попередня версія може вийти вже цієї осені. Також є хороший шанс, що Windows 9 буде безкоштовним оновленням для користувачів Windows XP, Vista, 7 і Windows 8.

Відмінного Вам дня!