Windows 9 може отримати функцію віртуальних робочих столів

Компанія Microsoft додасть в наступну версію операційної системи Windows характеристику, притаманну конкурентної платформі Ubuntu. Згідно з публікацією на Neowin, в Windows 9 буде вбудована функція "Віртуальні робочі столи", подібна такої в популярній системі з відкритим вихідним кодом.

Віртуальні робочі столи підвищують продуктивність і дають користувачам можливість для кращої організації та використання своїх додатків. Подібну функцію користувачі Windows чекають вже дуже давно.

Як правило, призначення цієї функції полягає в забезпеченні декількох десктопів, які працюють як стандартні, але на кожному з них можуть бути запущені окремі додатки. Це допомагає користувачам бути більш продуктивними і швидко перемикатися між робочими столами для доступу до певних програм.

Нова функціональність прискорить роботу з додатками.

Передбачається, що опція віртуальних робочих столів в Windows 9 буде доступна через кнопку на панелі завдань. Також очікується, що Microsoft забезпечить можливість для перемикання між десктопами за допомогою поєднання клавіш, а також шляхом використання жестів для користувачів сенсорних пристроїв.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

Відмінного Вам дня!