Windows 9 має шанс повторити успіх Windows 7

Майкрософт гарячково працює над наступною версією своєї операційної системи, відомої зараз як Windows 9. Однак вся наявна на сьогоднішній день інформація щодо нової платформи була отримана з неофіційних джерел. Проте, на думку аналітика з компанії Gartner, Windows 9 має всі шанси повторити успіх Windows 7.

За словами Стівена Кленанса, критикуемая операційна система Windows 8 була необхідним продуктом, щоб прокласти шлях для набагато більш просунутою і досконалої Windows 9.

Кленанс вважає, що Microsoft не може дозволити собі допустити другу помилку з іншою версією Windows. "Windows 9 має всі шанси стати наступною Windows 7 - цілком ймовірно, що нова ОС переконає більше користувачів перейти від старої версії до сучасної платформі", сказав Кленанс в інтерв'ю для Seattle Times.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Windows 9 виграє від того, що сталося з Windows 8 - точно так, як свого часу Windows 7 скористалася провалів Vista, коментує аналітик. Очікується, що нова ОС усуне всі недоліки Windows 8 і принесе деякі дійсно важливі поліпшення, включаючи знамените меню Start.

Microsoft, швидше за все, представить Windows 9 на спеціальному заході в кінці вересня. Тоді ж може бути випущена перша попередня версія, а RTM-версія для виробників побачить світло в лютому, в той час як остаточний варіант для кінцевих користувачів очікується в квітні 2015 р.

Відмінного Вам дня!