Windows 9, Windows 365, Windows 8.1 Update 2 і дещо ще

Не секрет, що Microsoft вже давно намагається розширити гаму своїх продуктів, пов'язаних з ім'ям Windows, і остання інформація про майбутні оновлення Windows показує, що компанія дійсно рухається в цьому напрямку.

Найцікавіше з того, що видно на зображенні нижче (судячи з усього, це внутрішнє листування Microsoft) пов'язано з тим, що компанія працює над різними версіями Windows.

Уже підтверджено офіційно, що до кінця цього року Microsoft має випустити друге офіційне оновлення для Windows 8.1 - Update 2, і це оновлення згадано на скріншоті переліку готуються продуктів. Крім того, там же згадується і пакет Office 2013 з кодовою назвою Gemini, який буде версією офісних додатків з сучасним інтерфейсом.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

Також скріншот показує такі імена, як "Windows 9 & Server & mobile edition". Microsoft поки не підтвердила розробку Windows 9, але є чутки, що ця версія ОС вийде в наступному році і буде доступна в якості безкоштовного оновлення для всіх користувачів Windows 8.1. Примітно і те, що Microsoft, схоже, готує Windows 365 - з оглядкою на Office 365 можна сказати з повною упевненістю, що це буде "хмарна" версія Windows, заснована на моделі платної підписки. Про це підказує і один з попередніх чуток.

І нарешті, на скріншоті є Office 2015 - наступний великий оновлення офісного пакету, яке планується випустити в 2015 році.

Джерело: Neowin

Відмінного Вам дня!