Windows 8.1 нове в Магазині Windows

Після переходу на Windows 8 я досить регулярно використовую деякі Modern-додатки, і щодня відвідую Магазин Windows для пошуку нових. Магазин Windows являє собою досить простий сервіс з точки зору кількості доступних в ньому функцій, але оновлення Windows 8.1 змінило це. Оновлена ​​версія магазину виглядає трохи більш захаращеній, і звикання до нього забере у вас деякий час.

Не доводиться сумніватися в тому, що інтерфейс магазину в Windows 8 набагато акуратніше, але нова версія компенсує цілим рядом нових функцій. Розділ "Важливі" залишився в минулому, і на його місце прийшов прокручуваний список популярних додатків, секції в якому прокручуються як вручну, так і автоматично.

У небуття пішло і горизонтальне розташування категорій, і тепер для перемикання між категоріями потрібно натиснути правою кнопкою миші в будь-якій області магазину. Цей список складається з набагато більшого числа категорій, ніж є в попередній версії магазину. Перше місце в списку займає категорія "Рекомендуємо", яка являє собою аналог функції Genius в магазині додатків для iOS. Дана категорія пропонує різні додатки на основі призначених для користувача переваг. Розділ для управління обліковим записом, до речі, також відображається у верхній частині списку категорій.

Найбільш суттєва зміна в магазині ви побачите після відкриття сторінки будь-якої програми. Замість поділу на три окремі вкладки, як це було раніше, весь зміст тепер відображається на одному екрані. Це змушує робити довгу прокрутку, щоб отримати всю інформацію про програму, але я повинен визнати, що оновлена ​​сторінка надає більше інформації, ніж стара.

На сторінці будь-якої програми є оцінки та відгуки. Втім, все це є і в магазині на Windows 8, однак оновлений варіант показує найдрібніші подробиці, в тому числі середню оцінку, загальна кількість отриманих оцінок та інші статистичні дані.

Останнє, але не менш важливе нововведення, полягає в тому, що тепер на сторінці з кожним додатком відображаються посилання на схожі додатки і на інші додатки від цього ж розробника.

Загалом, якщо ви віддаєте перевагу простоту і зручність, оновлений Магазин Windows, ймовірно, не вразить вас, але наявність дійсно корисних функцій переважують всі його недоліки щодо зручності користування.

Відмінного Вам дня!