Windows 8.1 буде підтримувати завантаження на робочий стіл?

Сайт Microsoft Portal покопався в надрах файлу twinui.dll з Windows 8.1 build 9364 виявив в ньому код, який дозволяє припустити, що користувачі зможуть завантажуватися безпосередньо на робочий стіл, пропускаючи початковий екран.

Код недоступний в минулих випусках операційної системи і немає ніяких гарантій, що він буде збережений у фінальній версії, але очевидно, що в Microsoft подумують про це.

Багато користувачів десктопних комп'ютерів залишилися незадоволені початковим екраном, тому встановлюють різні додатки, що дозволяють повернути знайомий робочий стіл Windows і меню "Пуск". Особисто я поділяю це невдоволення і вважаю, що Microsoft допустила серйозну помилку раптово повернувшись спиною до звичного для всіх інтерфейсу і замість нього віддала перевагу гібриду для десктопів і сенсорних екранів.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

Насправді, зі своїм прагненням до об'єднання настільного і мобільного інтерфейсів MS пішла в правильному напрямку, але допустила при цьому не мало помилок. Якщо компанія з великою увагою поставиться до побажанням користувачів, Windows 8 може стати значно краще.

джерело: Neowin.net

Відмінного Вам дня!