Windows 8.1 буде безкоштовним оновленням, а Surface RT і Surface Pro отримують виправлення

Виявляється, що оновлення Windows Blue, який отримав офіційну назву Windows 8.1, буде безкоштовним для всіх користувачів Windows 8. Апдейт буде доступний пізніше в цьому році безпосередньо через Windows Store.

Про це заявив особисто фінансовий директор відділу Windows в Microsoft на конференції Media & Telecom від JP Morgan. Також він підкреслив, що магазин додатків для Windows 8 включає в себе вже більше 70 000 найменувань.

26 червня буде запущена публічна попередня версія оновлення. Дата збігається з початком виставки Build в Сан-Франциско. Про зміни в оновленій операційній системі ми повідомимо вам з перших рук.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Тим часом, Microsoft продовжує випускати регулярні оновлення для своїх планшетів Surface. Вчора компанія викотила серію оновлень, які виправляють низьку гучність динаміка і покращують стабільність системи на Surface RT. Оновлення для Surface Pro виправляє Wi-Fi-підключення і проблеми з продуктивністю. Крім того, нове оновлення покращує загальну продуктивність при використанні Skype на планшеті.

джерело: Blog Windows, Surface RT і Surface Pro

Відмінного Вам дня!