Windows 8 тепер друга за популярністю в Європі

У той час як 23% споживачів в світі як і раніше працюють з Windows XP, Європа є одним з піонерів в переході на сучасну операційну систему Windows 8, показують нові дані StatCounter.

Windows XP в своєму розпорядженні частку 11.9% на Старому континенті, в той час як Windows 8 (6.3%) і Windows 8.1 (10.16%) займають в цілому 16.46% європейського ринку операційних систем. Таким чином, нова платформа від Microsoft стала другою найбільш популярною настільною системою в Європі після Windows 7.

Звичайно, статистика за серпень є гарною новиною для Microsoft, але компанія сподівалася, що Windows 8 обжене XP набагато раніше. Нагадаю, що сучасна ОС доступна на ринку вже протягом двох років. Весь цей час Windows 8 дуже повільно пробиває собі шлях, а Windows 7 і Windows XP продовжують займати дуже сильні позиції, незважаючи на наявність нової операційної системи.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

Очікувана в наступному році Windows 9, швидше за все, призведе до більш суттєвого зниження часткою "сімки" і XP, оскільки крім нових можливостей вона запропонує і більш доступне ліцензування для користувачів Windows. Подейкують навіть, що Windows 9 буде безкоштовною для користувачів Windows 8.1, тоді як за оновлення з XP і Windows 7 компанія буде стягувати символічну плату.

Відмінного Вам дня!