Windows 10 Redstone друга хвиля оновлення може початися в 2017 році (оновлено)

Ми чули не раз і не два, що розробка наступного великого оновлення для Windows 10, яке відоме під кодовою назвою Redstone, була розділена на два етапи. Перше оновлення (RS1) буде випущено приблизно в червні, і основна увага в ньому буде приділено технічних удосконалень без додавання всіх запланованих нововведень на рівні функцій; другий апдейт (RS2) повинен початися восени 2016- го і буде включати всі функції, виключені з першого. Причина, відповідно до джерел, чисто технічна: численні зміни в структурі розробки операційної системи привели до деяких непередбачених затримок.

Сьогодні виник новий слух, а полягає він у тому, що другий етап буде відкладений: оновлення буде випущено на початку 2017 го. У випадку з RS1 будуть дотримані раніше встановлені терміни, так що оновлення почнеться в червні, як і планувалося. Судячи з усього, Microsoft продовжить використовувати прийняту в минулому році схему іменування з чотирьох цифр: зокрема, Redstone 1 буде називатися "Windows 10 версії 1606" (поточна публічна версія називається "Windows 10 версії 1511").

Оновлення RS1 буде орієнтоване на підвищення стабільності системи, поліпшення існуючих функцій і подальше зближення ПК, Xbox і смартфонів. Microsoft принесе Windows Store на Xbox, додасть підтримку розширень в Microsoft Edge, представить нові універсальні додатки, створені з використанням "мостів" Centennial і Islandwood, і розширить можливості Continuum. Також компанія зосередиться на уніфікації ігор AAA-класу між Xbox і ПК.

Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

Що стосується RS2, то зі зрозумілих причин відомо небагато. Ймовірно, в цьому оновленні ми побачимо нові зміни в інтерфейсі, поліпшення в меню "Пуск", в центрі повідомлень і подальші зусилля по витісненню класичної панелі управління на користь нового меню параметрів.

Слід зазначити, що все сказане вище не має офіційного підтвердження.

ОНОВЛЕННЯ 07/03

За словами Мері Джо Фолі з ZDNet, рішення перенести запуск другої частини великого оновлення Redstone на початок 2017 року пов'язане з майбутнім релізом нової хвилі пристроїв з Windows 10 - настільних і мобільних.

Ці нові пристрої (в тому числі нові планшети Surface) цілком ймовірно будуть оснащуватися новими процесорами Intel Kaby Lake, які, як очікується, дебютують на ринку до кінця цього року. У Microsoft вирішили почекати з випуском Redstone 2 кілька місяців, щоб переконатися, що нова версія операційної системи буде працювати без збоїв на комп'ютерах з чіпами нового покоління. Інакше кажучи, компанія не хоче допустити повторення ситуації з Surface Pro 4 / Book, коли перші власники зіткнулися з дуже нестабільною роботою нібито через використання в них новітніх процесорів Intel Skylake; проблеми були вирішені тільки через кілька місяців.

джерело

Відмінного Вам дня!