Windows 10 Redstone поліпшена синхронізація між пристроями і нові зміни в Groove Music

Трохи більше ніж за добу до початку щорічної конференції для розробників Build, яка принесе нам шквал новин, зокрема про новий оновленні Redstone для Windows 10, ресурс WinBeta поділився інформацією про деякі невідомі досі зміни, які будуть міститися в цьому самому оновленні.

У доповіді говориться, що одна з нових особливостей Windows 10 Redstone забезпечить повну синхронізацію стану універсальних програм між різними пристроями. Так, наприклад, почавши писати лист на комп'ютері, можна буде взяти смартфон і продовжити з того місця, де ви зупинилися.

Джерело стверджує, що нова функція, чий аналог вже є в OS X від Apple, буде охоплювати не тільки інструменти для продуктивності (Microsoft Office, Outlook), але і інші універсальні програми, такі як "Карти".

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Те саме джерело повідомляє, що Microsoft працює і над великим оновленням Groove Music для ПК і планшетів. Перш за все, компанія реалізує підтримку відтворення без пауз між композиціями і підвищить продуктивність програми. Крім того, деяким змін, що підвищує зручність користування, піддасться інтерфейс.

Це оновлення Groove Music, швидше за все, увійде до складу Windows 10 Redstone, але для користувачів Windows Insider нова версія може бути випущена набагато раніше.

джерело

Відмінного Вам дня!