Windows 10 Redstone 2 спростить перехід від одного пристрою до іншого

За даними Windows Central, Microsoft планує вдосконалити механізм синхронізації стану додатків між кількома пристроями в Windows 10 Redstone 2. У поточній версії "Десятки" (Redstone 1 або Anniversary Update) дана функція доступна під назвою "Продовжити використовувалася програма": розробники вже можуть впровадити підтримку цієї функції в свої додатки (і деякі вже зробили це), але з точки зору користувачів синхронізація стану додатків реалізована досить кострубато і неочевидно.

Анонімні джерела повідомили WC, що Microsoft збирається створити серію контекстуальних повідомлень, що пояснюють користувачеві, що він може синхронізувати статус поточної програми з іншим пристроєм і відновити свою роботу саме там, де вона була перервана.

Вам може бути цікаво: Меми про Windows: над чим сміялися користувачі ОС?

Компанія також може реалізувати можливість відновлення всієї робочої області натисненням однієї кнопки. В даному випадку Кортан буде синхронізувати відкриті файли, вкладки браузера, запущені програми і багато іншого.

Використання Кортан як "контейнера" ​​функції (яку всередині Microsoft називають "Flow" або "Pick up where I left off") має сенс, оскільки вона є невід'ємною частиною всієї екосистеми Windows 10. Однак новина про те, що в центрі всього цього буде стояти голосова помічниця, точно не потішить російськомовного користувача, адже Кортан досі не навчена російській мові і навряд чи заговорить на ньому в доступному для огляду майбутньому.

джерело

Відмінного Вам дня!