Windows 10 Redstone буде підтримувати радіальні меню на системному рівні

Нове оновлення для Windows 10, що розробляється під кодовою назвою Redstone буде випущено буквально через кілька місяців і буде містити цілий ряд нових функцій і поліпшень: можливість установки розширень в браузер Edge, новий додаток "Карти" і багато іншого.

Завдяки колегам з сайту onetile.ru, які проаналізували внутрішні зміни в версії під номером 14306 (збірка не доступна публічно), нам вдалося дізнатися ще про одну нової функції, яка в кінцевому підсумку може стати частиною Windows 10 Redstone. Йдеться про підтримку нативного радіального меню - багато хто з вас могли бачити подібне в додатках на кшталт OneNote. Говорячи більш конкретно, збірка 14306 включає в себе новий набір API-інтерфейсів, які дозволяють впровадити круговий меню в сторонні додатки. Це дозволить розробникам зробити роботу з їх додатками більш зручною при використанні пір'яного введення.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Більше новин про цей та інші нововведення ми можемо дізнатися під час проведення конференції Build 2016, яка буде проходити в Сан-Франциско з 30 березня по 1 квітня.

Відмінного Вам дня!