Windows 10 Redstone Microsoft готує новий рівень взаємодії мобільного та настільної ОС

Redstone - це кодова назва наступного після Threshold 2 великого оновлення для Windows 10. З чуток, його випуск Microsoft запланувала на літо 2016 року, в той час як Threshold 2 очікується в самий найближчий час, а саме в листопаді.

Про вміст майбутнього поновлення поки відомо дуже мало, так як від нього нас відділяє все ще великий проміжок часу, але цікава публікація на WinBeta дозволяє дізнатися в загальних рисах, що буде однією з основних особливостей Redstone.

За інформацією джерела, Microsoft хоче зміцнити функції взаємодії Windows 10 і Windows 10 Mobile. У доповіді наводяться можливості, аналогічні тим, які вже пропонує Apple в рамках своєї технології Continuity. Наприклад, почавши писати лист або переглядати веб-сторінку на комп'ютері, можна взяти в руки смартфон і продовжити вже на ньому (або навпаки) з того ж самого місця. У публікації також йдеться про можливість здійснювати і відповідати на телефонні дзвінки, які надходять на смартфон з Windows 10 Mobile, безпосередньо з комп'ютера.

Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

Нові функції спочатку будуть доступні в додатках від Microsoft, але компанія випустить інструменти, які дозволять розробникам додати їх в свої власні додатки.

Все це схоже на правду, оскільки перші кроки в цьому напрямку вже зроблені: останні попередні версії Windows 10 підтримують повідомлення про пропущені виклики і дозволяють писати і відправляти текстові повідомлення, використовуючи Cortana.

джерело

Відмінного Вам дня!