Windows 10 RTM build 10240 доступна інсайдерам

Microsoft випустила Windows 10 RTM build 10240 для учасників програми Windows Insider. Збірка доступна як в швидкому, так і в повільному кільці оновлень. Це перша версія Windows 10 без водяного знака на робочому столі і без будь-яких згадок про попередньою версією.

У своєму блозі компанія пише, що з цієї складанням Microsoft Edge став блискавичним. Розробники продовжують його оптимізувати, і в результаті він вже значно перевершує Chrome і Safari в їх же власних тестах JavaScript:

В бенчмарках WebKit Sunspider і Google Octane новий браузер швидше, ніж Chrome на 112% і 11% відповідно, тоді як в Apple Jetstream Edge показувати випереджає Chrome на 37%.

Корпорація дякує всім, хто допомагав їй готувати універсальні додатки Office (Word, Excel і PowerPoint) до виходу Windows 10, але підкреслює, що вже наступного тижня для редагування документів на комп'ютерах і планшетах з екранами більше 8 дюймів знадобиться підписка на Office 365. До речі, з назв цих додатків Microsoft прибрала "Preview", але додала приставку "Mobile" - так, за словами компанії, користувачам буде простіше відрізнити їх від настільних версій.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

Протягом найближчих двох тижнів компанія випустить нові версії для вбудованих в Windows 10 додатків, а також оновлення для операційної системи. З урахуванням вищесказаного можна зробити висновок, що збірка 10240 буде останньою версією для інсайдерів перед офіційним запуском операційної системи.

Джерело: Microsoft

Відмінного Вам дня!