Windows 10 планшетний режим буде доступний в кінці 2014 або в на початку 2015

Серед новин, які з'явилися на що проходить в Барселоні конференції TechEd, фігурує і підтвердження інтеграції нового планшетного режиму в Windows 10 Tech Preview.

Функція, яку Microsoft називає словом "continuum", дозволяє виходити з режиму ПК / ноутбук в планшетний режим шляхом плавного перемикання на сенсорний інтерфейс. Ця функція призначена для гібридних пристроїв, яким є Surface Pro 3, який можна використовувати або за допомогою клавіатури, або за допомогою сенсорного екрану.

Microsoft анонсувала Continuum під час презентації Windows 10 30 вересня, сказавши тоді, що функція буде інтегрована в майбутні збірки Tech Preview. А тепер Мері Джо Фолі з ZDNet з посиланням на слова Джо Белфіоре на TechEd повідомляє, що режим Continuum буде доступний в кінці 2014 або на початку 2015 для тестерів, які використовують Windows 10 Technical Preview.

Another Win 10 tidbit from # TEE14: Continuum (http://t.co/UC36P0jN1R) will be available to testers either late '14 or early '15, JoeB said

- Mary Jo Foley (@maryjofoley) 28 жовтня 2014

Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

Інтеграція цієї функції буде являти собою новий важливий етап для визначення основ фінальної версії Windows 10. Як відомо, Microsoft підкреслює здатність нової операційної системи оптимально адаптуватися до різних пристроїв, будь то ПК, планшет або гібрид. І хоча головним чином Microsoft хоче догодити користувачам настільних комп'ютерів і ноутбуків, новини, які були поширені в останні дні, свідчать про початок роботи з розвитку можливостей для інших категорій пристроїв.

Відмінного Вам дня!