Windows 10 отримує кумулятивне оновлення KB3093266

Компанія Microsoft випустила новий апдейт для Windows 10 з ідентифікаційним позначенням KB3093266, який є ще одним накопичувальним пакетом оновлень розміром 505 Мб для 64-бітової версії операційної системи і 226 Мб для такої 32-бітної.

Як завжди, компанія не стала вдаватися в подробиці щодо змін, які приносить нове оновлення, а лише згадала, що KB3093266 містить "поліпшення для підвищення функціональності Windows 10".

Оскільки оновлення є накопичувальним, воно включає в себе всі попередні оновлення. Тобто на ваш комп'ютер буде завантажено та встановлено тільки нові виправлення, що містяться в цьому пакеті, якщо ви встановили попередні патчі.

Вам може бути цікаво: Меми про Windows: над чим сміялися користувачі ОС?

В даний час компанія працює над першим великим оновленням під кодовою назвою Threshold 2 і планує його випустити десь в листопаді. З ним операційна система обзаведеться як функціональними, так і деякими візуальними нововведеннями. А до тих пір Microsoft буде випускати тільки ось такі накопичувальні оновлення для фіксації помилок і підвищення стабільності Windows 10.

Відмінного Вам дня!