Windows 10 відповіді і Питання.

Microsoft, нарешті готова випустити Windows 10, 29 липня і на відміну від старих систем буде безкоштовне оновлення для пристроїв, з Windows 8 або Windows7.

Windows 10 радикально змінилася в порівнянні від попередніх версій, це величезна робота. Microsoft повинна відновлюватися після критики на Windows 8. Нова операційна система приносить абсолютно новий призначений для користувача інтерфейс, нове меню Start, Кортан, континуум, і інші функції. Крім того, Microsoft робить операційну систему, яку можна легко запустити на ПК, ігрових консолях, планшетах і смартфонах.

Без зайвих слів, давайте подивимося, чим Microsoft хоче залучити нас, як отримати систему, і як майбутня Windows 10 виглядає.

Windows 10 це?

Windows 10, це брендинг наступної операційної системи Microsoft, яка стане доступна після Windows 8. Наступною системою за логікою має бути Windows 9, але логіка тут ні до чого, а в компанії відзначили, що існує так багато змін, що Windows 10 можна вважати ідеальним назвою.

На відміну від ранніх операційних систем, ця версія отримала велику допомогу від спільноти користувачів. Для Windows 10, Microsoft створила програму Insider Windows, яка дозволяє зареєстрованим користувачам завантажувати попередні збірки системи, і відправити відгуки безпосередньо в компанію.

Коли Windows 10 офіційно буде випущена?

Microsoft дала знати, що Windows 10 ми отримаємо 29 липня 2015 спочатку реліз відбудеться в 190 країнах і доступний більш ніж на 111 мовах.

Скільки буде редакцій Windows 10?

У травні ми дізналися, що для Windows 10 всього сім редакцій:

Microsoft випустить нову ОС для ПК і звичайно для планшетів. Windows10 Mobile буде випущена під кінець року.

Windows 10 Home і Windows 10 Pro в чому відмінність?

Windows 10 Home випущена для домашніх користувачів, вона включає всі основні можливості ОС Windows 10. Не дивуйтеся в ній відсутній певний функціонал, без якого звичайні користувачі легко обійдуться. Windows 10 Pro оцінюється як бізнес операційна система, яка містить усі функції, які є в Windows 10 Home і багато іншого. Професійна версія Windows 10 може бути прив'язана до домену, включає вона і Hyper-V для управління віртуальних машин, захисту бізнес-даних, а також додаткові хмарні технологій.

Windows 10 Pro реалізований новий Центр оновлення, щоб дозволити компаніям управляти оновленнями системи.

Який потрібен комп'ютер для Windows 10?

Будь-де працює ОС Windows 8 або в більшості з Windows 7. Всі мінімальні вимоги, необхідні для запуску нової операційної системи:

З якої системи я можу оновиться до Windows 10?

Для поновлення встановленої Windows мало, якщо це Windows 7 повинен бути Service Pack 1 якщо Windows8.1 то всі оновлення.

Як користуватися всіма функціями Windows 10 якщо мій PC відповідає мінімальним вимогам?

Більшість Windows 10 функцій будуть працювати. Якщо не потрібно необхідне обладнання:

Windows Hello вимагає особливої ​​камеру для розпізнавання особи, для виявлення райдужної оболонки, або пристрій для читання відбитків пальців.

Кількість запущених додатків, на екрані буде залежати безпосередньо від дозволу. Жести - потрібен сенсорний дисплей.

Отримайте більш докладної інформації, відвідавши цю сторінку підтримки Microsoft.

Буде Кортан для Windows 10 доступна російською мовою?

Зрештою, так, але спочатку Кортан буде випущена для Сполучених Штатів, Сполученого Королівства, Франції, Китаю, Італії, Іспанії, Німеччини.

Чи буде безкоштовною Windows 10?

Так. Microsoft робить Windows 10 безкоштовною для поновлення на пристроях з Windows 7 і Windows 8. (Це рекламна пропозиція виключає версію Enterprise. Для поновлення необхідна ліцензійна Windows 7 і Windows 8). Майте на увазі, що це обмежена пропозиція буде діяти короткий час. Акційна пропозиція розпочинається 29 липня 2015 року та закінчується 29 липня 2016.

Скільки коштує Windows 10?

Тим, хто не претендує (немає ліцензії) на безкоштовне оновлення і тим, хто сам збирає комп'ютер, доведеться викласти повну ціну.

Роздрібна ціна:

Windows 10 Home обійдеться в $ 119 (долар США)

Windows 10 Pro буде коштувати $ 199 (долар США)

Windows 10 Pro Пакет буде коштувати $ 99 (долар США)

Як оновлення буде доступно?

Всі користувачі зможуть мати можливість поновлення для цього є Windows Update.

Microsoft випустить ISO файли нової операційної системи?

Це дуже ймовірно, що Microsoft буде надавати ISO файлів для оновлення до Windows 10.

Можна зробити чисту установку Windows 10 з безкоштовним оновленням?

Так, але компанія говорить, що вам доведеться спочатку оновити поточну версію, і тоді ви вільні робити чисту установку операційної системи.

У мене Windows 8, Windows 7 як безкоштовно оновиться?

1 червня 2015 року Microsoft запропонує всім замовити копію Windows 10. Всі РС під управлінням систем Windows 7 і Windows 8 почнуть отримувати "Get Windows10" в системному треї ви побачите іконку.

В "Get Windows 10" app, користувачі можуть перевірити, свій ПК на сумісність і зарезервувати свою копію Windows 10. Коли операційна система вийде користувачі отримають повідомлення автоматично.

Я хочу замовити Windows 10, але не бачу на панелі завдань іконку, що мені робити?

Якщо у вас не виходить зарезервувати вашу копію Windows 10 спробуйте наступне:

Переконайтеся, що оновлення Windows включено і працює.

Переконайтеся, що оновлення KB3035583, встановлено. Ви можете вручну завантажити це оновлення.

Додаток не запускається? спробуйте запустити його вручну: Відкрийте команду виконати (Windows Key + R), введіть "C: \ Windows \ System32 \ GWX \ GWX.exe" і натисніть Enter.

Якщо перший крок не вирішив цю проблему, видаліть KB3015583 і перевстановити оновлення, використовуючи посилання, згадане вище.

Що відбувається після резервування безкоштовного оновлення Windows 10?

Сісти, розслабитися і насолоджуватися життям. Коли Windows 10 буде запущена, програмне забезпечення автоматично буде завантажувати і встановлювати оновлення.

Скільки часу займає процес оновлення?

Час для поновлення буде залежати від вашого обладнання та Інтернет з'єднання, але Microsoft говорить, що воно може зайняти від 20 хвилин до години.

Після резервування Windows 10 як можна відкласти або скасувати оновлення?

Так зробити це просто - KB3035583 обробляє оновлення "Get Windows 10" app, знайдіть в додатку посилання Скасування бронювання.

Що ми не побачимо Windows 10?
  • Ви не побачите в Windows 10:
  • Windows Media Center
  • Можливість відтворення DVD
  • Настільні гаджети Windows 7
  • Пасьянс, Сапер, Чирва і Ігри, які були в Сімці, також Windows Live Essentials зникне з нової системи.

Користувачі з Windows Store зможуть завантажити новий "Microsoft Solitaire Collection" і "Microsoft Сапер".

  • USB флоппі-драйвери будуть видалені.
  • OneDrive буде замінений новим інтегрованим OneDrive.
Під час оновлення будуть перенесені - мої файли, мої програми і налаштування?

Додатки, настройки, файли, будуть перенесені як частина оновлення, але деякі програми не зможуть мігрувати.

Перед оновленням, ви повинні видалити деякі з програм. "Get Windows 10" додаток оцінить і визначить програми, з якими виникнуть проблеми.

Чи буде мій антивірус працювати з Windows 10?

Можливо немає. Microsoft рекомендує встановити антивірус, який сумісний з ОС Windows 10. Ви також повинні видалити поточний антивірус перед оновленням. Захисник Windows буде включений за замовчуванням.

Чи можу я використовувати безкоштовне оновлення Windows 10 з моєї старою версією ОС?

Оновлення до Windows 10 не звільняє попередню ліцензію, так що ви не можете встановити стару ОС на іншому комп'ютері або на одному з подвійним завантаженням. Оновлення - це установка Windows 10 поверх чинній редакції Windows 7 або Windows 8.

Чи можу я відкотиться до Windows 7 або Windows 8 з Windows 10?

Так. До попередньої версії ОС ви можете відкотиться з розділу відновлення, допомогою носія відновлення, що поставляється з вашою системою. Також, Microsoft буде пропонувати "Поверніться до попередньої версії Windows" варіант в налаштуваннях утиліти. Установка доступна тільки якщо система була оновлена ​​з Windows 7 або Windows 8.

Що буде з моєю старою системою?

Після поновлення буде завантажуватися в Windows 10, стара операційна система буде залишатися в архіві всередині папки Windows.old на установчому диску.

Значить Windows 10 безкоштовна?

Для користувачів оновлення з Windows 7 і Windows 8, так. Після переходу на Windows 10, операційна система вільна для терміну служби пристрою, це остання версія.

Як це остання версія Windows?

Ми не говоримо, що не буде більше версій Windows, але Windows 10 Останній великий реліз. В даний час Microsoft рухається до нової моделі поновлення під назвою "Windows як служба." Компанія буде просувати нові оновлення та функції, як тільки вони будуть готови.Microsoft пояснює, що ви могли б "думати про Windows в найближчі пару років як один з найбільшої Інтернет-послуги на планеті."

Чому Microsoft робить Windows 10 безкоштовною?

Microsoft хоче, щоб Windows 10 сприяла прискоренню прийняття програмного забезпечення. Це дозволить розробникам, принести сучасні програми і послуги для більшої кількості клієнтів та сприяє зменшенню фрагментації ОС Windows на ринку. Якщо все на одній версії операційної системи - це буде дуже сприяти створенню великої кількості додатків і послуг, і просувається в вперед в якості єдиної системи.