Windows 10 покаже температуру графічного процесора в диспетчері завдань

Диспетчер завдань Windows 10 отримує значні поліпшення для геймерів. У збірці Windows Insider 18963 диспетчер задач тепер відображає температуру вашого графічного процесора. Це буде частиною відновлення Windows 10 20H1, яке стане доступним приблизно в травні 2020 року.

Ця остання функція заснована на можливостях графічного процесора, які Microsoft вже додала в диспетчер задач в останні оновлення Windows 10. Windows 10 уже відображає інформацію про використання відеокарти і статистику - від імені вашого графічного процесора до поточної доступної пам'яті і його використання.

Тепер "Температура GPU" також буде відображена, якщо ви виберете свій GPU на вкладці "Продуктивність" в диспетчері завдань. Ви зможете подивитися температуру вашого графічного процесора без будь - яких сторонніх утиліт.

Температура графічного процесора в диспетчері завдань Windows 10

Існують деякі обмеження: це не працює з інтегрованими відеокартами. Необхідно, щоб встановлений драйвер відеокарти, був оновлений до WDDM 2.4 або більш пізньої версії.

Ми сподіваємося, що Microsoft в майбутньому, додасть більше статистики про температуру в диспетчер задач. Температура процесора, яка відображається безпосередньо в диспетчері завдань, була б дивною особливістю.

До інших цікавих функцій цієї збірки належать оновлення текстового редактора Блокнот з допомогою Магазину, можливість перейменування віртуальних робочих столів в поданні завдань, поліпшена сторінка додаткових функцій в настройках, повзунок швидкості курсора миші в параметрах і оновлення зображення вашого профілю в інших службах Майкрософт.