Windows 10 подробиці про док-станціях для смартфонів, планшетів і ноутбуків

В офіційній технічної документації від Microsoft продовжують виявлятися відомості про нові можливості Windows 10. Серед нових особливостей, продиктованих політикою створення єдиної платформи для різних пристроїв, є і підтримка док-станцій, які будуть доступні в версіях як з традиційною проводовим зв'язком, так і в бездротових варіантах. Вони призначені для підключення до комп'ютера різних сумісних пристроїв, щоб управляти ними одночасно з однієї робочої станції.

Провідна док-станція підключається до комп'ютера за допомогою USB Type-C і забезпечує харчування для роботи і зарядки пристроїв, а також підключення до інтернету завдяки наявності роз'єму Ethernet. До доку можуть бути підключені планшети, смартфони, ноутбуки, принтери, диски і зовнішні дисплеї через роз'єми USB-C, HDMI і DisplayPort, а також пристрої введення, такі як миші і клавіатури.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Аналогічні функції запропонує і бездротової док, але на відміну від кабельного варіанту він, звичайно ж, не забезпечує харчування підключених пристроїв, проте підтримує протоколи Miracast, WSB, MA-USB і WiGig.

Що стосується мобільної версії нової операційної системи, то документація підтверджує можливість підключення до смартфонів наступних пристроїв:

  • USB-хаби
  • HID-пристрої (клавіатури, миші, ігрові контролери і т.д.)
  • Дискові USB-пристрої, що запам'ятовують
  • Звукові пристрої (введення / виведення)

Є також згадка підключень через USB Type-C, що розширює сценарії використання.

Відмінного Вам дня!