(Windows 10) Помилка в додатку Пошта Неможливо додати всі вкладення.

Програму Mail в Windows 10 дозволяє вам прикріплювати різні файли до ваших повідомлень. Ви також можете вставити зображення безпосередньо в тіло повідомлення електронної пошти) за допомогою програми "Пошта".

При спробі додати файл як вкладення, іноді ви можете отримати "Неможливо додати всі вкладення. Будь ласка, спробуйте". Помилка з'являється, якщо додаток Пошта не може підключити до вашого листа один або декілька вибраних файлів.

Якщо ви також отримуєте "Неможливо додати вкладення. Будь ласка, спробуйте ще раз", ви можете спробувати наступні рішення щоб виправити помилку прикріплення файлів в додатку Пошта.

1. Не вибирайте для вкладень файли з Швидкого доступу.

Коли ви намагаєтеся вибрати файл за допомогою швидкого доступу (Недавно переглянуті файли), додаток Пошта іноді показує зазначену вище помилку.

Ми не знаємо, чому з'являється помилка при виборі, але ви можете уникнути помилки, перейшовши в вихідне місце розташування файлу, а не вибравши його за допомогою швидкого доступу.

2. Переконайтеся, що розмір файлу не надто великий.

Хоча додаток Пошта підтримує великі файли, ви можете отримати вищезгадану помилку при підключенні файлів, розмір яких ГБ.

В такому випадку або стискайте файл, або розділяйте файл на кілька частин за допомогою архіватора файлів, таких як WinRAR і 7-Zip, а потім знову намагайтеся відправити файли.

3. Скинути програму Пошта.

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку і не можете відправляти будь-які вкладення, спробуйте скинути програму Пошта, слідуючи інструкціям в керівництві по Windows 10.

4. Повторне програму Mail.

Нова установка програму Mail є останньою інстанцією, але повинна усунути будь-яку проблему. Повна перевстановлення програми може видалити всі дані з програми Пошта. Можливо, вам доведеться знову ввести реєстраційні дані.

Зверніться до нашої інструкції по перевстановлення програму Mail для покрокових інструкцій.