Windows 10 залишиться без RTM. Виробники будуть продавати нові комп'ютери з build 10240

Якщо ви чекаєте Windows 10 RTM і при цьому вже використовуєте збірку 10240, можете бути впевнені - у вас фінальна версія операційної системи. За словами блогера Пола Таррот, який посилається на слова представника Microsoft, Windows 10 не матиме офіційної "RTM", "фінальної" або "золотий" версії, а остання відправлена ​​інсайдерам збірка не що інше, як та ж сама версія, яку Microsoft вже відправила виробникам для установки на їх нові пристрої.

Повертаючись в минуле, коли ми чекали ще попередні версії Windows, багато хто з вас згадають, що як тільки ставало відомо про те, що була підписана остаточна версія операційної системи, на тематичних сайтах неодмінно з'являлася новина із заголовком "Windows Vista / 7/8 пішла на золото ". Однак з Windows 10 багато що змінилося. Тепер Microsoft рухається до моделі "Windows як послуга", яка має на увазі в тому числі і те, що процес розробки припинятися не буде, а операційна система ніколи не стане завершеною.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

Це означає, що інсайдери вже використовують оптимальну доступну версій. А в кінці липня ця ж версія буде відправлена ​​і мільйонам простих користувачів. При цьому Windows 10 Build 10240 отримуватиме регулярні оновлення, причому не просто патчі для поліпшення безпеки та стабільності системи, але і апдейти з новими функціями і можливостями. З цими оновленнями, швидше за все, буде змінюватися і номер збірки операційної системи.

Джерело: Thurrott

Відмінного Вам дня!