Windows 10 Mobile буде підтримувати зчитування відбитків пальців

Вчора під час однієї з сесій на конференції WinHec 2016 Microsoft розповіла своїм партнерам про поліпшення, які принесе оновлення Windows 10 Anniversary Update. Більшу частину з числа цих нових функцій ми вже знаємо (і тестуємо в рамках програми Windows Insider), але дещо нове стало відомо завдяки технічним семінарам, які Microsoft провела на WinHec 2016. Зокрема, стали відомі деякі плани компанії, пов'язані з апаратними засобами і пристроями, які буде підтримувати Windows 10 Mobile.

Говорячи ще більш конкретно, Microsoft підтвердила, що мобільна версія "десятки" отримає підтримку сканерів відбитків пальців в рамках функції Windows Hello, яка на смартфонах поки що підтримує лише розпізнавання особи і райдужної оболонки ока.

Про майбутнього запровадження авторизації за відбитком пальця стало відомо ще в лютому під час прем'єри смартфона HP Elite x3, який оснащений всім необхідним для використання цієї можливості. Технологія буде частиною поновлення Anniversary Update і це пояснює, чому вихід HP Elite x3 на ринок був відкладений до літа.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

У числі інших нововведень, про які стало відомо в ході WinHec 2016, фігурують поліпшення, пов'язані з Bluetooth. Anniversary Update буде підтримувати версію 1.5 протоколу AVCRP, яка в порівнянні з поточною версією 1.3 забезпечує серед іншого ширші можливості для управління мультимедійною системою в автомобілях: пошук і перегляд мультимедійних файлів, синхронізація рівня гучності між смартфоном і мультимедійною системою в авто.

джерело

Відмінного Вам дня!