Windows 10 Mobile build 10136 доступна для скачування

Microsoft випустила Windows 10 Mobile build 10136. Нова попередня версія для мобільних пристроїв пропонує ряд нових функцій і удосконалень, нові зміни в інтерфейсі і багато іншого.

Попередньо слід зазначити, що цей реліз "особливого" походження. Він доступний тільки в швидкому колі оновлень і вимагає зниження до Windows Phone 8.1. Тобто якщо у вас встановлена ​​попередня збірка 10080, вам необхідно завантажити Windows Phone Recovery Tool і виконати відкат програмного забезпечення до попередньої версії. Далі вам потрібно перевстановити додаток Insider Windows і активувати опцію Fast. І тільки потім ви зможете скачати і встановити збірку 10136.

Компанія каже, що після установки телефон зависне на екрані блокування, при цьому на ньому не буде доступний широкому ні дата, ні час. В такому стані пристрій перебуватиме близько 10 хвилин, але Microsoft вказує, що це нормальна поведінка.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

Крім візуальних, функціональних і естетичних змін в новій збірці були виправлені і численні помилки. Однак з урахуванням вище сказаного очевидно, що ця версія теж не позбавлена ​​проблем. Наприклад, після поновлення можуть початися проблеми в роботі Skype, але перевстановлення додатка повинна допомогти.

Зрозуміло, що build 10136 не представляє собою остаточний вигляд Windows 10 Mobile і що до виходу фінальної версії будуть введені подальші зміни.

Джерело: Microsoft

Відмінного Вам дня!