Windows 10 Microsoft видалить Панель управління на користь додатки Settings

Чутки про те, що "Панель управління" одного разу піде в історію почалися з моменту появи меню "Параметри" (Settings) у Windows 8. Компанія Microsoft вдосконалює це меню в міру розробки Windows 10 і в кожній новій збірці ми бачимо, як в ньому з'являється все більше і більше налаштувань з "Панелі управління".

Так що ж чекає Control Panel в Windows 10? До недавнього часу це питання залишалося без відповіді, але тепер стало ясно, що Microsoft хоче, щоб стара "Панель управління" перестала бути частиною Windows.

@ Nemesys2k In time yes, we expect the Settings app to subsume all of the prior Control Panel functionality.

- Gabriel Aul (@GabeAul) 18 Березень 2015


Гейб Аул підтвердив, що компанія повільно переносить всі налаштування в новий додаток "Параметри". Це означає, що в не настільки віддаленому майбутньому всі налаштування Windows будуть доступні в Settings, а традиційне меню з параметрами перестане існувати. Однак Гейб підкреслює, що це не відбудеться відразу, хоча деякі функції вже не доступні з "Панелі управління", як "Центр оновлення Windows", наприклад. Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

Відмінного Вам дня!