Windows 10 Mobile Build 10166 вийшла

Софтверний гігант почав роздачу нової попередньої збірки Windows 10 Mobile, що містить в собі всі особливості, інформація про яких просочилася в мережу протягом останніх днів. Завантажити та встановити версію 10166 можуть всі інсайдери, що вибрали параметр Fast в налаштуваннях програми Windows Insider.

Компанія відзначає, що нова збірка включає не тільки безліч дрібних змін і поліпшень, а й суттєві поліпшення в ядрі системи і виправлення більшості відомих проблем попередньої збірки 10149. Був усунутий і баг, який наводив до зависання пристрою на кілька хвилин на останньому етапі установки збірок. Все це говорить про те, що в плані стабільності операційна система стала набагато краще.

Вам може бути цікаво: Меми про Windows: над чим сміялися користувачі ОС?

Також розробники попрацювали над оптимізацією додатків, виправили кольори елементів в інтерфейсі програм (наприклад, рядок заголовка Outlook більше не помаранчева), підвищили стабільність завантаження додатків і оновлень з магазину. А оскільки новий магазин додатків в цій збірці вже не є "бетою", старий Windows Phone Store був видалений. Нарешті, значок батареї повернувся до свого звичайного і нормального розміру.

Нагадаємо, що Windows 10 Mobile може бути встановлена ​​на всі моделі Lumia і на HTC One M8.

Джерело: Microsoft

Відмінного Вам дня!