Windows 10 Microsoft підтверджує рішучість видалити Панель управління

Чутки про те, що Microsoft може повністю видалити "Панель управління" з'явилися ще до офіційного анонса Windows 10 у вересні минулого року. Проте, не дивлячись на те, що класичне меню параметрів в результаті було збережено (хоча і в дуже обрізаному вигляді), в найближчі місяці нам все ж доведеться з ним попрощатися.

"Десятка" містить в собі новий розділ налаштувань, який співіснує з "панеллю керування". Зовнішній вигляд першого відповідає стилю інтерфейсу Windows 10 / Windows 10 Mobile, тоді як другий прив'язаний до призначеного для користувача інтерфейсу попередніх версій Windows. Проблема полягає в тому, що наявність відразу двох меню є причиною дублювання тих чи інших інструментів. Більш того, новий розділ "Параметри" містить в собі не всі можливості "Панелі управління" і навпаки, тому використовувати щось одне не виходить навіть при всьому бажанні.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

З метою спрощення і щоб уникнути непотрібного дублювання все елементи "Панелі управління" будуть інтегровані в нове меню параметрів. Це підтверджує і Брендон Лебланк, старший програмний менеджер в Microsoft, який у відповідь на питання користувача сказав, що меню "Параметри" буде поступово витісняти "Панель управління" до тих пір, поки остання не зникне повністю.

У свою чергу Гейб Ол, відповідаючи на питання про те, чому б просто не зробити Settings стандартним для сенсорних пристроїв, а Control Panel для звичайних комп'ютерів, пояснив, що існування обох ускладнює код і позначається на ресурсах комп'ютера.

Коротше кажучи, для багатьох це буде великою втратою, але дні "Панелі управління" полічені.

джерело

Відмінного Вам дня!