Завантажувальний диск Acronis Disk Director

Завантажувальний диск Acronis Disk Director зробити дуже просто головне мати саму програму, вона працює з розділами жорстких дисків, збільшує їх простір або зменшує, відновлює видалені.

Ваше життя тісно пов'язана з комп'ютером? Тоді вона для вас.


Завантажувальний диск Acronis Disk Director


Сам працював з багатьма подібними програмами, не можу сказати що вони гірше, але зупинився все таки на ньому.
Ну добре, скажете ви, придбали ми програму, а завантажувальний диск нам навіщо. По-перше не все, що може Acronis ви справите з операційної системи, наприклад ви не змогли завантажити Windows через випадково віддаленого основного розділу диска С, ну звичайно з вами такого не станеться ніколи, а раптом, тоді без завантажувального диска не обійтися. По-друге, завантажувальний диск Acronis Disk Director ви можете завжди носити з собою і природно застосувати при необхідності. Все таки я вас умовив, тоді приступимо до справи, запускаємо програму.


У вікні програми ми бачимо кнопку Майстер створення завантажувальних носіїв Acronis, натискаємо на неї

Вікно майстра, тиснемо далі

Все залишаємо за замовчуванням, далі


Ми залишаємо все як є

В даному вікні вибираємо програми, які нам потрібні, наприклад Acronis OS Selector, так званий менеджер завантаження, що дозволяє встановлювати на одному комп'ютері велику кількість операційних систем, будьте з ним обережні, встановлюйте тільки точно знаючи для чого.

Вибрали, тепер вказуємо в даному меню наш дисководПродовжити і ми володарі завантажувального диска  Acronis Disk Director

Мітки до статті: Жорсткий диск Acronis Disk Director LiveDisk Розмітка диска