Заміна профілю користувача за замовчуванням в Windows 7

Створення особливого профілю користувача і заміна їм стандартного профілю - стандартна адміністративна завдання, але в Windows 7 вона працює трохи по-іншому.

У деяких сценаріях розгортання одним з найпростіших і найефективніших способів забезпечити користувачам єдину робочу середу - є створення індивідуального профілю користувача і використання його для заміни стандартного профілю, створюваного операційною системою. Це прийом ефективно працював в останніх версіях операційних систем Windows, але він працює трохи інакше в Windows 7.

У Windows 2000, XP, Vista при першому створенні профілю користувача виконується копіювання з чистого шаблону профілю, який містить усі визначені вами настройки користувача. Після цього, ви можете перейти до панелі управління "Властивості системи", відкрийте вкладку «Додатково», натисніть кнопку "Параметри" в розділі "Профілі користувачів" і використовувати кнопку "Копіювати", щоб скопіювати створений профіль в профіль користувача за замовчуванням. Якщо ви здійсните ту ж послідовність в Windows 7, у вас нічого не вийде.

Microsoft планувала для цього використовувати утиліту Sysprep, але використання Sysprep не завжди може бути корисним в кожному сценарії розгортання. Ви можете обійти цю проблему і добитися бажаних результатів вручну, замінивши папку C: \ Users \ Default на папку з профілем користувача, яку ви створили. Після того, як ви виконали ці дій, ви повинні зайти в нову папку Default і встановити дозволу в режим RW. тобто туди можна писати і читати для всіх користувачів.

Як завжди, рекомендується зробити резервну копію папки Default, а не просто його замінити, це допоможе вам у випадку наявності проблем.