Windows 8 Start Screen Customizer безкоштовна утиліта для настройки головного екрана

Близько двох тижнів тому я розповідав про програму Decor8, яка пропонує такі можливості для персоналізації початкового екрана, яких в Windows 8 за замовчуванням просто не передбачено. Незважаючи на всі плюси цього інструменту, є у нього і один недолік - він платний, хоча для когось це і зовсім не проблема. У будь-якому випадку, вже з'явилася безкоштовна альтернатива Decor8.

Windows 8 Start Screen Customizer це, як я вже сказав, безкоштовна утиліта, розроблена для управління зовнішнім виглядом початкового екрана Widows 8. C допомогою цієї утиліти ви зможете легко змінювати фон, прозорість, кількість рядків з плитками та інше.

Для початку, якщо ви хочете просто змінити фон початкового екрана фотографією з вашої колекції, натисніть на кнопку Load Picture, виберете потрібне зображення і після цього натисніть на кнопку Apply & Save, щоб успішно застосувати новий фон. Також ви можете вибрати тільки частина від зображення, яка буде відображатися в якості фону на початковому екрані.

Можливості Windows 8 Start Screen Customizer дозволяють налаштувати і прозорість початкового екрана (повзунок з назвою Start Screen Opacity). Початковий екран можна зробити частково прозорим або повністю, так що ви зможете навіть бачити те, що відбувається на робочому столі. Більш того, додаток дозволяє налаштувати і прозорість плиток додатків (повзунок з назвою Tiles Opacity).

опція Numbers of rows необхідна для настройки кількості рядків з плитками. Ця функція дійсно дуже корисна, тому що з її допомогою ви можете змінити вигляд головного екрана відповідно до ваших потреб, а не відповідно до дозволу вашого дисплея.

Природно, Windows 8 Start Screen Customizer дозволяє вказати кілька зображень в якості фону, які будуть змінювати один одного через заданий проміжок часу.

Якщо ви активуєте функцію Gaussian blur (Розмиття по Гауса), фонове зображення на головному екрані стане розмитим. Інтенсивність розмиття, звичайно ж, можна налаштувати.

І нарешті, остання опція, про яку я вам розповім, називається Use Desktop wallpaper. Якщо її включити, в якості фону на початковому екрані буде встановлено знімок вашого робочого столу.

Windows 8 Start Screen Customizer можна скачати по посиланню нижче. Врахуйте, це поки ще бета-версія, тому додаток може працювати нестабільно.

Завантажити Windows 8 Start Screen Customizer

Відмінного Вам дня!