Windows 8 отримає нові інтерактивні плитки (Відео)

Нещодавно Microsoft випустила перше велике оновлення для Windows 8.1, а в ході конференції BUILD 2014 компанія оголосила, що в кінці цього року в операційну систему повернеться меню "Пуск". Тепер ось команда Microsoft Research поділилася інформацією про деякі цікаві нововведення в майбутніх оновленнях, які зроблять динамічні плитки на початковому екрані більш інтерактивними.

В даний час динамічні плитки певних додатків надають базову інформацію та повідомлення в Windows 8, Windows 8.1, Windows RT, Windows Phone і Xbox. Наприклад, плитка поштового програми повідомляє про вхідні листи, а новинне додаток показує останні новини. Загалом, динамічні плитки на початковому екрані створюють унікальний досвід, який дозволяє миттєво дізнатися, що відбувається навколо вашої цифрової життя. Але тепер, схоже, Microsoft планує розширити можливості початкового екрану тим, що в даний час відомо як "Інтерактивна плитка".

Інтерактивні плитки значно спростять взаємодію з конкретним повідомленням. Наприклад, буде доступний новий розмір для плиток (приблизно в три рази більше поточного широкого розміру). Крім того, користувачі зможуть взаємодіяти з повідомленнями або елементами всередині плиток.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

Плитка поштового програми дозволить прокручувати список листів, дозволяючи отримувати більш чітке уявлення про кожен новий електронному листі, а після натискання на певний лист воно буде відкрито в поштовому додатку. Більш того, в найближчому майбутньому користувачі зможуть використовувати додатки на початковому екрані, без необхідності відкривати їх. Наприклад, одне з відео показує, що додаток калькулятор готового до використання безпосередньо з головного екрана.

Зараз проект "Інтерактивна плитка" проходить тестування на Windows 8.x, Windows Phone і Xbox, але це тільки початок і в майбутньому динамічні плитки стануть ще більш інтерактивними і "розумними".

   

Відмінного Вам дня!