Xbox One отримає повністю перероблену приладову панель і інтеграцію з Cortana

На виставці E3 поряд з новиною про можливість запускати гри з Xbox 360 на Xbox One компанія Microsoft також представила нову приладову панель для Xbox One, яка включає в себе десятки змін і поліпшень в порівнянні з поточною версією інтерфейсу.

Найбільш очевидним зміною стала відмова від домашнього екрану з динамічними плитками, який почав використовуватися в 2012 році на Xbox 360. Нова приладова панель прагне забезпечити більш швидкий доступ до недавніх ігор, часто використовуваних функцій (наприклад, виключення консолі), повідомленнями, досягненням і так далі.

Ці опції доступні в бічній панелі ліворуч, яка відкривається шляхом подвійного натискання на кнопку Xbox на контролері. У свою чергу список недавніх ігор знаходиться в центрі екрану.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

Іншою важливою зміною стала інтеграція голосової помічниці Cortana, яка дозволить давати вказівки консолі, використовуючи природну мову. На даний момент Xbox One підтримує голосове управління через Kinect, але підтримка обмежується переліком певних встановлених команд.

Microsoft обіцяє, що з приходом Cortana консоль почне розуміти інструкції в більш людської формі: наприклад, "Гей, Кортан, запиши відео з останньої хвилини гри і поділися їм". При цьому всі голосові команди Xbox One продовжать працювати. Спочатку Cortana буде працювати тільки в США і Великобританії.

Це оновлення компанія планує випустити в кінці осені.


джерело: Microsoft

Відмінного Вам дня!