Xbox One підтримка тим, призначених для користувача фонів і скріншотів вже не за горами

Компанія Microsoft була предметом всіх видів гніву з моменту виходу Xbox One в кінці минулого року. Користувачі скаржилися на відсутність або погану реалізацію особливостей консолі в порівнянні з основним конкурентом PlayStation 4 від Sony.

Через невдоволення користувачів Microsoft почала демонструвати непідробний інтерес до вдосконалення своєї ігрової консолі, і кожен місяць компанія випускає щось нове або, по крайней мере, поновлення для підвищення продуктивності. Наприклад, в жовтні Xbox One отримала системне оновлення, яке включило підтримку відтворення MKV-файлів через новий додаток Media Player. Також команда Xbox додала підтримку зовнішніх жорстких дисків (хоча це повинно було бути з самого початку), але вони не збираються зупинятися на цьому.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Зокрема, Філ Спенсер, відповідальний за Xbox в Microsoft, розповів, що софтверний гігант працює над додаванням кастомізації приладової панелі і можливості робити скріншоти в іграх. Він сказав, що теми і фонові зображення є одними з тих особливостей, над якими вони працюють прямо зараз.

Джерело: The Verge

Відмінного Вам дня!