Xbox One може з'явитися в Росії в квітні

Схоже, Microsoft готує нове велике оновлення для приладової панелі Xbox One, яке може бути випущено в березні. Відповідно до нового звіту на The Verge, компанія працює над істотним оновленням для своєї нової ігрової консолі, яке вирішить багато проблем з Xbox Live і в цілому поліпшить роботу пристрою.

Мабуть, найбільше заслуговує на висвітлення є слух, що компанія готує до випуску білу версію Xbox One, яка повинна вийти в жовтні, а через місяць, в листопаді, ми можемо побачити обмежений тираж Xbox One з обсяг пам'яті диска в 1 терабайт (замість поточних 500 Гб ).

Якщо вірити іншому слуху, то Microsoft працює над Xbox One без Blu-Ray приводу. Імовірно, це дозволить компанії знизити вартість Xbox One до $ 399 і зробити більш тонку версію консолі.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

Цікаво, в якому вигляді Microsoft піднесе всі ці зміни, якщо чутки підтвердяться? Наприклад, чи зможуть геймери придбати зовнішній Blu-Ray привід для консолі? І який тип диска буде використовуватися для версії з 1 Тб пам'яті - SSD або звичайний жорсткий диск?

І нарешті, в квітні, можливо, Xbox One почне продаватися в 13 нових країнах, в тому числі в Росії, Аргентині, Чилі, Колумбії, Японії, Тайвані, Південній Кореї, Сінгапурі, Гонконгу, Швеції, Норвегії, Данії та Фінляндії. Ближче до кінця року, в жовтні, консоль буде запущена в Єгипті, Китаї, Польщі, Південній Африці, Чехії, Угорщини, Греції, Словаччини, Португалії, Туреччини, Саудівської Аравії, ОАЕ, Ізраїлі, Індії та Індонезії.

Джерело: The Verge

Відмінного Вам дня!