Xbox One може знову подешевшати і отримати білу версію

Ні для кого не секрет, що Sony і її PlayStation 4 переконливо перемагають в останній війні консолей. Основним конкурентом японців, природно, є ігрова приставка Xbox One від Microsoft, яка постраждала від справедливого гніву шанувальників і високу ціну на старті продажів. Раніше в цьому році Microsoft знизила вартість консолі, але цього явно недостатньо.

Згідно користувачам NeoGAF, Xbox One знову подешевшає. Вони помітили, що на мобільній версії іспанського сайту xbox.com ціна на One становить 349.99 євро. В даний час консоль продається в Європі за 399.99 євро, а перед відділенням від Kinect ціна на Старому континенту була 499 євро. Зниження як і раніше залишається в сфері чуток, так як це може бути простою помилкою.

Вам може бути цікаво: Меми про Windows: над чим сміялися користувачі ОС?

Тим не менш, це не заважає припускати, що на Gamescom - найбільше ігрове подія в Європі, яке відбудеться наступного тижня в Кельні, Німеччина - ми дізнаємося подробиці про запуск білої версії Xbox One. Ця версія існує досить давно, але поки доступна тільки співробітникам Microsoft.

Це припущення виходить від французького сайту, згідно з яким біла Xbox One буде продаватися в комплекті з грою Sunset Overdrive за 399.99 євро, що можна розглядати підтвердженням, що версія консолі без Kinect отримати подальше зниження ціни. У будь-якому випадку, припущення і чутки будуть підтверджені або розбиті на наступному тижні в Кельні.

Джерело: IGN, Ubergizmo

Відмінного Вам дня!