Xbox One стала бестселером на Amazon після відмови MS від обмежень в новій консолі

Через відразливою політики Microsoft щодо управління цифровими правами (DRM) в Xbox One, яка включала обов'язкове підключення до Інтернету кожні 24 години і заборона на обмін уживаними іграми, консоль пережила справжній крах після виставки E3. Навіть фанати Xbox стоячи аплодували Sony, коли японці оголосили про ціну PS4 і відсутності будь-яких обмежень для геймерів.

Згодом PS4 зайняла перший рядок у рейтингу Amazon з 38 984 голосами проти тьмяних 2162 у Xbox One. Microsoft всіляко намагалася закрити очі на заголовки безлічі геймерських видань, які писали - "консоль Xbox One приречена" - але не змогла і піддалася тиску.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Тепер Xbox One є гідним суперником PS4, і позитивні результати вже на обличчя. Лише через два дні після новини, що Microsoft відмовилася від DRM-обмежень, Xbox One очолила список бестселерів на Amazon.com в категорії "Відеоігри". На другому місці PS3-ексклюзив "The Last Of Us", а на третьому - PS4.

Незважаючи на більш високу ціну, консоль від Microsoft виглядає не менш привабливо, ніж PS4, а продавці в США і Європі радісно потирають руки від згадки про прибуток в кінці року від продажів обох консолей.

джерело: TechSpot

Відмінного Вам дня!