Xbox One може подешевшати завдяки новому процесору

Нещодавно Microsoft знизила вартість Xbox One на свята до $ 350, але, судячи з усього, найближчим часом консоль може дійсно подешевшати, тобто нема на певний час, а назавжди. Один з менеджерів AMD недавно доповнив свій профіль на LinkedIn інформацією, що вони працюють над більш ефективної і дешевшою версією процесора для Xbox One. Однак пізніше він приховав цю інформацію, повідомляє Engadget.

На даний момент немає ніякої інформації про те, коли новий чіпсет може з'явитися, але відповідно до просочилися планами AMD, перші процесори на базі цієї архітектури дебютують в наступному році. Іншими словами, в той же час в наступному році Xbox One може стати дешевше.

Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

У командному світі оновлення процесорів не є чимось новим, так як вони є ключовим елементом в скороченні цін і зниженні робочої температури консолей.

На цей раз Sony випустила консоль за нижчою ціною, ніж Microsoft, що і допомогло японцям здобути тотальну перемогу за загальним обсягом продажів. Зниження ціни могло б допомогти Microsoft, а користувачі могли б заощадити на обладнанні і витратити більше грошей на ігри.

Відмінного Вам дня!