Windows 10 Preview для смартфонів буде включати функцію відкату і підтримку пристроїв з 512 Мб RAM

Багато користувачів з нетерпінням чекають, коли Microsoft випустить Preview-версію платформи Windows 10 для смартфонів, щоб спробувати нові можливості. У той же час компанія постійно задовольняє нашу цікавість шляхом публікації нових деталей про поліпшення в своєму новому мобільному програмному забезпеченні. Завдяки цьому ми регулярно отримуємо інформацію про нові функції та зміни в інтерфейсі, які запропонує мобільна версія Windows 10.

Останні відомості від співробітника Microsoft показують, що попередня версія Windows 10 для смартфонів буде оптимізована для роботи навіть на смартфонах, які обладнані тільки 512 Мб оперативної пам'яті. Це дуже важлива новина для споживачів, так як більшість моделей з WP зосереджено в бюджетному ціновому класі.

Вам може бути цікаво: Історія, як користувачі ліцензійної Windows 7 відразу стали піратами і чим вони відповіли

Також Microsoft звертає серйозну увагу на можливість надати ефективну систему відкату з Windows 10. Так користувачі зможуть легко повернутися до попередньої версії операційної системи, якщо зіткнуться з проблемами, або просто захочуть відмовитися від використання превью.

Залишається набратися терпіння, оскільки подейкують, що попередня версія буде випущена на наступному тижні.

Відмінного Вам дня!