Windows 10 додатки Пошта і календар, Магазин і Фотографії отримали нові оновлення

Редмонд продовжує оновлювати ядро ​​додатків, вбудованих в Windows 10 і мобільний варіант нової операційної системи. Нові версії виходять мало не кожен день; в одних випадках поновлення істотні, а в інших компанія просто обмежується підвищенням стабільності та виправленням помилок, що, втім, теж дуже важливо.

На цей раз поновлення торкнулися кілька додатків, причому як для настільної, так і мобільної версії Windows 10. Зокрема, поновлення отримали:

  • Пошта і календар
  • фотографії
  • Магазин

Що стосується нових функцій, перш за все, слід відзначити можливість активувати нову тему і інші опції для настройки призначеного для користувача інтерфейсу в додатку Пошта і Календар. Декількома днями раніше аналогічне оновлення отримали користувачі інсайдерської збірки операційної системи, а тепер всі ці можливості доступні і в стабільній версії Windows 10.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Інша нова функція - "Авторизація покупок" - була помічена в налаштуваннях клієнта Магазину додатків. Вона дозволяє включити або відключити перевірку особистості користувача за допомогою ПІН-коду, щоб уникнути випадкових і несанкціонованих покупок.

Змінилися й деякі візуальні аспекти Магазину. На сторінці кожної програми головна область тепер відповідає основному кольору логотипу додатки. Нарешті, була поліпшена інтеграція галереї скріншотів додатків.

Решта змін (якщо вони взагалі є) є неочевидними, тому можна з упевненістю сказати, що вони спрямовані на виправлення помилок, підвищення продуктивності та стабільності додатків.

Відмінного Вам дня!